Gminny OÅ›rodek Kultury oraz SzkoÅ‚a Podstawowa w OsiÄ™cinach ogÅ‚aszajÄ… wyniki XVIII edycji miÄ™dzyszkolnego konkursu plastycznego dla uczniów szkóÅ‚ podstawowych i gimnazjów pt. „WIOSNA na Kujawach”. W zwiÄ…zku z przypadajÄ…cym w tym roku stuleciem odzyskania niepodlegÅ‚oÅ›ci celem tej edycji byÅ‚o przedstawienie w formie artystycznego przekazu Miejsc PamiÄ™ci znajdujÄ…cych siÄ™ w różnych zakÄ…tkach Kujaw.
Wyróżnione zostaÅ‚y prace w czterech kategoriach:
Kl. 0-I
Wyróżnienia:
1. Nikola Kantkowska kl. I a SP Nr 12 Włocławek
2. Milan Zajączkowski kl. I b SP Nr 12 Włocławek
3. Hubert Kowalski kl. I SP Niszczewy
4. Olek Bączek kl. 0 a SP Osięciny
5. Małgorzata Gościnna kl.0 a SP Osięciny
6. Justyna Lewandowska kl.0 a SP Osięciny
7. Alek Szczerbiak kl.0 a SP Osięciny
8. Antek Mikołajczak kl. kl.0 a SP Osięciny
9. Zuzanna Budner kl.0 a SP Osięciny
10. Wiktoria Biesiada kl.I a SP Osięciny
11. Kinga Błaszczyk kl. 0 SP Osięciny
12. Magdalena Mętlewicz kl.0 SP Osięciny
13. Martyna Trawińska kl. I a SP Osięciny
14. Hubert Sawa kl. 0 a SP Osięciny
Kl. II-III
Wyróżnienia:
1. Paweł Małkowski kl. II SP Kościelna Wieś
2. Kacper Szczepaniak kl. II a SP Osięciny
3. Weronika Biniecka kl. II a SP Osięciny
4. Julia Rogalska kl. II a SP Osięciny
5. Wiktoria Szafrańska kl. II a SP Osięciny
6. Sandra Strzyżewska kl. II a SP Osięciny
7. Maciej Nowakowski kl. II a SP Osięciny
Kl. IV-VI
Wyróżnienia:
1. Eryk Dudek kl. IV SP Niszczewy
2. Kacper Kowalski kl. IV SP Niszczewy
3. Amelia Szczesna kl. IV SP Niszczewy
4. Wojciech Dąbrowski kl. V b SP Osięciny
5. Adam Wszołek kl. IV b SP Osięciny
6. Wiktor Musiał kl. IV b SP Osięciny
7. Hanna Kotas kl. IV c SP Osięciny
8. Zuzanna Szelągowska kl. IV c SP Osięciny
9. Maria Świtalska kl. V a SP Osięciny
10. Karolina Trawińska kl. V a SP Osięciny
11. Radosław Biesiada kl. V b SP Osięciny
12. Milena Bretes kl. V b SP Osięciny
13. Dominika Opasik kl. V a SP Osięciny
14. Amelia Ochocińska kl. V b SP Osięciny
15. Wiktor Kantorowski kl. V b SP Osięciny
16. Anna Wojciechowska kl. IV d SP Osięciny
17. Julia Lewandowska kl. kl. V a SP Osięciny
kl. VII/Gimnazjum
Wyróżnienia:
1. Igor Zakrzewski kl. VII b SP Osięciny
2. Oliwia Chwiałkowska kl. II a PG Osięciny
3. Oliwia Grabowska kl. II a PG Osięciny
4. Izabela Stawicka kl. II a PG Osięciny
Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.
Uroczyste wrÄ™czenie nagród odbÄ™dzie siÄ™ 23.06.2018r. (sobota) o godz. 17:00 na sali widowiskowej GOK [3] w OsiÄ™cinach.