Gminny OÅ›rodek Kultury oraz SzkoÅ‚a Podstawowa w OsiÄ™cinach ogÅ‚aszajÄ… wyniki XV edycji miÄ™dzyszkolnego konkursu plastycznego dla uczniów szkóÅ‚ podstawowych i gimnazjów pt. „JesieÅ„ na Kujawach”.
Jury przyznaÅ‚o nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach:
Kl. 0-I
1. Ksawery Jaszewski grupa „Mrówki” PK OsiÄ™ciny
2. Szymon Pączkowski kl. I d SP Nr 14 Włocławek
3. Wiktoria Górska kl. I d ZS Nr 9 SP Nr 22 WÅ‚ocÅ‚awek
Wyróżnienia:
1. Amelia Piatrzak PK Osięciny
2. Wiktoria Biesiada grupa „BÄ…czki” PK OsiÄ™ciny
3. Piotr GrudzieÅ„ grupa „Motylki” PK OsiÄ™ciny
4. Natalia MusiaÅ‚ grupa „BÄ…czki” PK OsiÄ™ciny
5. Martyna TrawiÅ„ska grupa „Mrówki” PK OsiÄ™ciny
6. Witek HoÅ‚ody grupa „Mrówki” PK OsiÄ™ciny
7. Marcela Hofman kl. 0 ZS Nr 9 SP Nr 22 Włocławek
8. Natalia Saadi kl. I d ZS Nr 9 SP Nr 22 Włocławek
9. Julia Gorzycka ZS Nr 9 SP nr 22 Włocławek
10. Maja Wiklak kl. I d SP nr 14 Włocławek
11. Zofia Makkiewicz kl. I d SP nr 14 Włocławek
12. Szymon Smoliński kl. I b SP nr 14 Włocławek
13. Magdalena Kwiatkowska kl. I SP Kościelna Wieś
14. Joanna Lewandowska kl. I c SP Morzyce
15. Ksawery Kaczmarek kl. I SP PÅ‚owce
Kl. II-III
1. Ambroży Mielczyński kl. II SP nr 19 Włocławek
2. Dawid Kowalski kl. III b SP Morzyce
3. Kajetan Tomalak kl. III c SP Osięciny
Wyróżnienia:
1. Marcin Jaszczak kl. II e SP Nr 22 Włocławek
2. Jacek Wiliński kl. III a SP Nr 22 Włocławek
3. Weronika Rolewska kl. II d SP Osięciny
4. Adam Wszołek kl. II b SP Osięciny
5. Wiktor Barczak kl. II b SP Osięciny
6. Wiktoria Gapska kl. III a SP Osięciny
7. Wiktor Musiał kl. II b SP Osięciny
8. Amelia Szczęsna kl. II SP Niszczewy 2
9. Dominika Markowska kl. II SP Niszczewy 2
10. Eryk Beciński kl. II a SP Kościelna Wieś
11. Sandra Olczak kl. II NSP Pocierzyn
12. Piotr Gołębiewski kl. II b SP Osięciny
Kl. IV-VI
1. Dominik Majchrzak kl. V b SP Osięciny
2. Filip Nowak kl. IV b SP Nr 1 Brześć Kujawski
3. Weronika Dąbrowska kl. V b SP nr 14 Włocławek
Wyróżnienia:
1. Karolina Laskowska kl. IV b ZS Nr 9 SP Nr 22 Włocławek
2. Marta Dębska kl. V a ZS Nr 9 SP Nr 22 Włocławek
3. Natalia Olszewska kl. V SP Kościelna Wieś
4. Ola Podolska kl. IV c SP Nr 1 Brześć Kujawski
5. Izabela Wawrzyniak kl. V c SP Nr 1 Brześć Kujawski
6. Natalia Bączek kl. IV a SP Osięciny
7. Gabrysia Janowicz kl. IV a SP Osięciny
8. Igor Zakrzewski kl. V b SP Osięciny
9. Tomasz Szarwas kl. VI c SP nr 14 Włocławek
10. Wiktoria Dominikowska kl. V c SP nr 14 Włocławek
11. Anna Sołtysińska kl. IV SP Wieniec
12. Sylwia Domańska kl. VI NSP Pocierzyn
Gimnazjum
1. Alicja WiÅ›niewska Gimnazjum Radziejów
2. Anna Jaworska kl. I a PG Osięciny
3. JarosÅ‚aw JaroÅ„ski kl. I g Gimnazjum Radziejów
Wyróżnienia:
1. Kinga Lewandowska kl. I b Gimnazjum Osięciny
2. Szymon Wojciechowski kl. II a Gimnazjum Osięciny
3. Aleksandra Junasik kl. II a Gimnazjum Osięciny
4. Julia Staniszewska kl. II a Gimnazjum Osięciny
5. Wiktoria Lewandowska kl. II a Gimnazjum Osięciny
6. Klaudia Gawrońska kl. III c Gimnazjum Osięciny
7. Stanisław Skorupski kl. III a Gimnazjum Nr 7 Włocławek
8. Sandra Celmer kl. III b Gimnazjum Nr 7 Włocławek
Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.
Uroczyste wrÄ™czenie nagród odbÄ™dzie siÄ™ 29.11. 2015r. (niedziela) o godz. 1700 na sali widowiskowej GOK [3] w OsiÄ™cinach.
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy