III Konfrontacja Zespołów Mażoretkowych w Chełmnie [1]

Autor : Ranszy Dodano: 16-09-2021 - 16:31
Ogolne [2]
[3]
W dniu 11 września (sobota) nasze Osięcińskie Mażoretki wystąpiły na III Konfrontacji Zespołów Mażoretkowych w Chełmnie. Dziewczęta pod czujnym okiem jury konkurowały w ogólnopolskich zawodach tanecznych. Naszymi reprezentantkami w kategorii solo były Julka Wszołek i Eliza Walczak. Natomiast w duetach zaprezentowały się Zosia Malinowska i Oliwia Dzierżawska. Eliza zajęła miejsce VI w swojej kategorii wiekowej, a Julka jako kadetka stanęła na podium zajmując wysoką II pozycję. Nasze juniorki, także ulokowały się na podium zdobywając III miejsce. Tym razem na przeglądzie nie wystąpił nasz zespół mażoretek. Jesteśmy niezmiernie dumni z dziewcząt i jeszcze raz serdecznie im gratulujemy!

Na koniec przypominamy, że w tym tygodniu odbędzie się ostatnie spotkanie rekrutacyjne do kadry mażoretek juniorek. Gorąco zapraszamy wszystkie dziewczynki od 5 r.ż. wraz z rodzicami w ten czwartek od godz. 16:15 oraz piątek od 18:00!!
Dołącz do Nas!🥰
III Konfrontacja Zespołów Mażoretkowych w Chełmnie | Loguj/Utwórz konto [4] | 0 Komentarzy
  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
_LINKS
  [1] https://archiwum.gok-osieciny.pl/index.php?name=News&file=article&sid=922
  [2] https://archiwum.gok-osieciny.pl/index.php?name=News&catid=&topic=7
  [3] https://archiwum.gok-osieciny.pl/index.php?set_albumName=album560&name=gallery&include=view_album.php
  [4] https://archiwum.gok-osieciny.pl/user.php
array(8) { ["version"]=> string(3) "1.3" ["state"]=> string(1) "3" ["description"]=> string(47) "A module to display the news on your index page" ["displayname"]=> string(9) "Artykuły" ["regid"]=> string(1) "7" ["directory"]=> string(4) "News" ["type"]=> string(1) "1" ["name"]=> string(4) "News" }